دشمن شناسی

سوره توبه آیه 8: چگونه با مشرکان عهدشکن ، وفای به عهد توان کرد؟؟!!!! در صورتیکه آن ها بر شما ظفر یابند ، مراعات هیچ عهد و پیمان را نخواهند کرد و به زبان بازی ، شما را خوشنود می سازند!! در صورتی که در دل جز کینه شما ندارند و بیشتر آن ها فاسق و نابکارند!!!

دشمن شناسی

سوره توبه آیه 8: چگونه با مشرکان عهدشکن ، وفای به عهد توان کرد؟؟!!!! در صورتیکه آن ها بر شما ظفر یابند ، مراعات هیچ عهد و پیمان را نخواهند کرد و به زبان بازی ، شما را خوشنود می سازند!! در صورتی که در دل جز کینه شما ندارند و بیشتر آن ها فاسق و نابکارند!!!

مشخصات بلاگ
دشمن شناسی

حیلت رها کن عاشقا دیوانه شو دیوانه شو
و اندر دل آتش در آ پروانه شو پروانه شو

هم خویش را بیگانه کن هم خانه را ویرانه کن
و آنگه بیا با عاشقان هم خانه شو هم خانه شو

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی
گر سوی مستان می روی مستانه شو مستانه شو

چون جان تو شد در هوا ز افسانه شیرین ما
فانی شو و چون عاشقان افسانه شو افسانه شو

حقوق مردان یا زنان کدام یک ؟! مسئله این است!!

دوشنبه, ۱۳ بهمن ۱۳۹۳، ۰۵:۱۵ ب.ظ

 

امروز در حال وبگردی بودم که چشمم به یه سایتی خورد به این نام:
انجمن حمایت از حقوق مردان!!!!!
با خودم فکر کردم تا 40 سال پیش به دلیل قرن ها اجرای نادرست احکام اسلامی خانواده و حقوق فردی و اجتماعی در ایران ، داد مردسالاری در کشور داشتیم و از این قضیه رنج می بردیم ، حالا چه به روز زندگی هامون اومده که آقایون باید انجمن حمایت از حقوق خودشون داشته باشن؟؟؟!!!!
البته من به مردای امروزی هم حق میدم و بسیاری از مسائل و موضوعاتی که مدیران سایت بهش اشاره داشتن کاملا منطبق با شرع و قوانین اسلامی بود و منطقی و عقلانی!!!
اما اون چیزی که من رو ناراحت کرد نظرات و کامنت های بی شرمانه و وقیحانه افرادی بود در واکنش به درد دل های یه مرد متاهل که میخواست هر طوری شده تو این جامعه وانفسا ، خانواده اش رو حفظ و زنش رو توجیه کنه!!!!
افراد کوته فکر و بی شرمی که یکی داد فمینیسم داشت و میگفت: مردا به هیچ دردی نمیخورن و ما زن ها با لز(همجنس گرایی) هم لذت می بریم و میتونیم بچه دار هم بشیم!!!!!!!
دیگری ضد زن که مردا رو سرزنش میکرد که: شما مدیران سایت باید یه کار کنید که مردا رو از منجلاب ازدواج و خانواده بیرون بیارید و نذارید ازدواج کنن، زن ها بی لیاقت و ...
(البته چیزایی که من نوشتم مودبانه بود، تو خودت بخوان حدیث......!!!) و هر کسی هم از دیدگاه خودش و احتمالا ضربه ای که در زندگیش خورده بود کاملا کینه توزانه با موضوع برخورد میکرد!!

متاسفانه این تفکرات انحرافی(فمینیسم)، با شروع  انقلاب صنعتی در اروپا بود که برای داشتن کارگر ارزان قیمت که راحت هم بتونن ازش سوء استفاده کنن، موضوع برابری حقوق زنان و کودکان رو پیش کشیدن تا به اهداف پلید خودشون برسن وگرنه تا قبل از اون در اروپا، زن نه حق رای داشت نه حق ارث!!
و بدین ترتیب زن ها رو وارد دنیای کار کردن! در صورتی که زن برای کار  بیرون ساخته نشده ، من به شخصه ، افراد زیادی رو در اطرافم دیدم که به دلایلی سر کار رفتن اما تمام ظرافت زنانه و شادابی دوران جوانیشون رو از دست دادن و شاید هم خیلی مردانه رفتار میکنن که اقتضای کار در بیرون از خانه است.
خیلی ها هم احتیاجی ندارن و فقط برای کلاسش میرن سر کار (کسایی که میگن این حقوق، پول آدامسمون هم نمیشه!!!)
فقط به خاطر طرز فکر غلطی که غرب در اذهان زنان جوامع مختلف ایجاد کرده و حالا اثرات منفی اش گریبانگیر خودشونم شده ! حالا پی برنامه های افزایش جمعیت هستند و ترغیب افراد برای ازدواج و تولید مثل!!
(معلومه وقتی هر جا ، نوع بشر تو کار خدا دخالت کرده ، خسرانشم دیده!!!)
زنی که مظهر پاکی و حیا و محبت و آرامش در خانواده اس ، حالا برای آقایون تبدیل به کابوس شده!!
و این نتیجه اش میشه خیانت ، خیانت و خیانت!!
خیانت به فطرت و نیاز بشر!!
متلاشی شدن خانواده و بچه های بی هویت...
یادمه تو کتاب " حقوق زن در اسلام" ، استاد مطهری خونده بودم که:
یکی از زنان اروپایی که به دلیل برابری حقوق زنان و مردان!!!! در کارخانه (جنرال موتورز)کار میکرد، از اوضاع نا به سامان زن ها در جامعه و بازار کار شکایت داشت و میگفت: اگه این حقوق زن هست ، من این حقوق رو نمی خوام و ترجیح میدم تو خونه ام باشم مثل یه زن ، کدبانوگری کنم ، خسته شدم!!!

در غرب ، زن ها برای به دست آوردن حقوق متساوی و برابر مجبور به انجام کارهای مردانه میشن!!
یعنی حقوق برابر به ازای کار برابر!!!!!
در صورتی که فهمیدن این مطلب سخت نیست که زن و مرد از لحاظ فیزیک و قدرت بدنی و ظرافت و احساسات اصلا مثل هم نیستن ؟؟ چرا افراد رو به اشتباه میندازن!!
اسلام ، قائل به تساوی حقوق (انسانی) هست ، نه تشابه!!
متاسفانه این طرز فکر(فمینیسم) در جامعه ما هم وارد شده  و زنان ، سرسختانه از این موضوع حمایت میکنن!! در صورتی که به عواقب کار هیچ توجهی ندارن!!
و نتیجه اش میشه افراط در حصول حقوق برابر زن و مرد ، فساد و فحشا و ایجاد انجمن حمایت از حقوق مردان !!!!!
با اینکه خودم یک خانم هستم اما در بسیاری موارد از حقوق آقایون دفاع کردم و میدونم به اونها هم ظلم میشه !!
دنیای امروز به زن ها یاد میده که خشک و بیروح ، خود محور ، متکبر ، مستقل ، بدبین ، بی حیا ، بی قید، بی مسئولیت و ......(و البته اعتراف میکنم که خودمم به بعضی از این عادات بد دچارم!!) باشه و به دنبال چیزی بره که با نوع آفرینشش هیچ همخونی نداره!!
البته گفتن این حرف ها ، چیزی از مسئولیت آقایون رو نسبت به خانواده کم نمکینه!
چرا نمیخوایم باور کنیم که این ها نقشه دشمن برای ماست که هر روز یک مد ، یک طرز فکر ، یک سبک زندگی رو ، رو میکنه فقط برای اینکه من و توی شیعه فاسد بشیم و وجود خارجی نداشته باشیم!!!

خیلی ها ، احکام اسلامی رو منسوخ و در دنیای امروز بدون کاربرد میدونن اما بذارین تبیین این مسئله رو از زبان یک بزرگ غربی بشنویم !!!! که میگه:

 

 

 

 

 

 

 

 

  • ۹۳/۱۱/۱۳
  • مهدیه ...

فمینیسم

نظرات  (۳)

سلام
متاسفانه تو این دوره و زمونه ای که ما زندگی میکنیم عده ای از مرد ها با کارایی که میکنن(!!!!!!) ارزش خودشونو پایین آوردن و شاید نیاز به حمایت دارن !!!
به نظر من بنیان گذار این گروه ها اگه اعتقادات سرشون میشد هیچوقت این حرفارو نمیزدن.مشخصه این حرفا واسه از راه بدر کردن جوانها و نابود کردن زندگی های مشترکه.
خدا کنه یکم به خودمون بیایم.
واقعا آینده و اولویت زندگیمون اینجور مسائل باید باشه!!!!!!؟
پاسخ:
سلام
ببینید آقای راد ، من تو مطلبم اشاره کردم که خیلی از این دست مشکلات به خاطر تغییر تفکرات خانم های این جامعه اس !! که باعث میشه مرد های ما خودشون رو در معرض خطر یا نابودی ببینن که البته بیراه هم نمیگن چون داره زندگی هاشون از هم می پاشه!!
حتی گفتم بسیاری از حرفایی که مدیران سایت گفتن شرعی و قانونی هس! ایرادی نداره!!
بیشترین قصور متوجه ما خانم هاست!!
به قول استاد رائفی پور ، زن در جامعه به منزله پزشکی میمونه که باید افراد جامعه رو درمان کنه
حالا اگه خود این پزشک بیمار باشه و نسخه بد به بیماراش بده چه اتفاقی واسه اون جامعه میفته؟؟!!
سلام با نظرتون کاملا موافقم.
مرد و زن در کنار هم میتونن جامعه رو خراب یا آباد کنند.
ممنون از پست های مفیدتون.
موفق باشین
پاسخ:
سلام
بله درسته
ممنون!
تو یه جایی خونده بودم که نوشته بود : نگین جنس مخالف، بگین جنس مکمل!!!
واقعا همه چی بر میگرده به نوع نگاه آدم !!!
ببینید این دو تا کلمه چقدر با هم فرق میکنن!!
بعد یه عده ای غرض ورزانه دست میذارن رو تفاوت های فطری زن و مرد که اتفاقا باید وجود داشته باشه!!
عموم هم دنبال رو.......!!!
متاسفانه همینجوره.
متاسفانه همین طرز فکرها باعث شده زندگی ها نابود بشه و جوونا به بیراهه کشیده بشن
پاسخ:
افسوس !!

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">