دشمن شناسی

سوره توبه آیه 8: چگونه با مشرکان عهدشکن ، وفای به عهد توان کرد؟؟!!!! در صورتیکه آن ها بر شما ظفر یابند ، مراعات هیچ عهد و پیمان را نخواهند کرد و به زبان بازی ، شما را خوشنود می سازند!! در صورتی که در دل جز کینه شما ندارند و بیشتر آن ها فاسق و نابکارند!!!

دشمن شناسی

سوره توبه آیه 8: چگونه با مشرکان عهدشکن ، وفای به عهد توان کرد؟؟!!!! در صورتیکه آن ها بر شما ظفر یابند ، مراعات هیچ عهد و پیمان را نخواهند کرد و به زبان بازی ، شما را خوشنود می سازند!! در صورتی که در دل جز کینه شما ندارند و بیشتر آن ها فاسق و نابکارند!!!

مشخصات بلاگ
دشمن شناسی

حیلت رها کن عاشقا دیوانه شو دیوانه شو
و اندر دل آتش در آ پروانه شو پروانه شو

هم خویش را بیگانه کن هم خانه را ویرانه کن
و آنگه بیا با عاشقان هم خانه شو هم خانه شو

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی
گر سوی مستان می روی مستانه شو مستانه شو

چون جان تو شد در هوا ز افسانه شیرین ما
فانی شو و چون عاشقان افسانه شو افسانه شو

کنترل ذهن 2 : اشک تمساح اوباما ...!

دوشنبه, ۲۱ دی ۱۳۹۴، ۰۵:۲۷ ب.ظ

 

 

 

باز هم به دلیل کشته شدن کودکان آمریکایی توسط سلاح گرم (دارای مجوز) در آمریکا، اوباما اشک تمساح ریخت...!

 

 

 

البته اوبامای دموکرات ظاهرا خودش رو مخالف قانون استفاده از سلاح گرم نشون میده ... اما به دلیل سیاست های تنش زایی آمریکا در مناطق مختلف دنیا مثل دامن زدن به اختلافات کره جنوبی و شمالی ، اوکراین و روسیه، سودان شمالی و جنوبی و مخصوصا در منطقه خاورمیانه و ... به دلیل مافیای فروش اسلحه حتی در خود آمریکا (که به مردم خودش هم رحم نمی کنه) و به کمک رسانه و مطبوعات چه با اخبار دروغ چه با فیلم ها ، انیمیشن ها و بازی های رایانه ای ، این سیاست و قانون هرگز مورد بی لطفی کنگره قرار نمی گیره ...!!!

اون وقت چه انتظاری میشه داشت که آمریکا دلسوز باشه... وقتی با سیاست های مداخله جویانه اش قبیله های آفریقایی و عربی رو به جون هم میندازه تا غیر از فروش اسلحه به اهداف ایدئولوژیک خودش هم در منطقه برسه ...!!

در ضمن کاملا توجیه پذیر هست که هالیوود فیلم ها و بازی ها و انیمشن ها رو در جهت سیاست های جنگجویانه سنای آمریکا1 و لابی صهیونیستی بسازه و برای مثال به حادثه حملات تروریستی پاریس در فلان بازی قبل از وقوع اشاره شده باشه ...!

ای کاش از این دست اشک تمساح رو برای کودمان یمنی و سوری و عراقی و آفریقایی هم می ریخت تا حداقل این قدر ضایع نکرده تا خودشون رو انسان دوست نشون بدن...!

به غیر از مافیای فروش اسلحه، خشونت باید ترویج داده بشه تا انسان ها به دست همدیگه کشته بشن2 و هر چه بیشتر بهتر ... برای مثال داعش ساخته میشه تا شیعیان هر چه بیشتر به دست (به اصطلاح) مسلمانان افراطی کشته بشن ... آمریکا مستقیم وارد جنگ نمیشه ... تازه سلاحش هم با نفت مفتی خریداری شده به فروش میرسه ...!!!

و خشونت از این دست که به جرئت 70 الی 80% فیلم ها ، بازی ها و انیمیشن ها رو شامل میشه ...

و این مولفه های آمریکایی نظیر خشونت و وحشی گری در تمام دنیا صادر میشه و اون وقت یک آنارشیسم(هرج و مرج) جهانی رو چطور می شه جمعش کرد ...؟!!

و مخصوصا کودکان امروز در معرض این همه خشونت قرار دارن که مغز و روانشون آسیب بسیار جدی می بینه ...

اینجاست که پول و قدرت حرف اول رو میزنه و اونی که ضعیف هست مثل قانون بقای حیوانات باید بمیره ...

همانطور که در هرم قدرت فراماسونرها، توده مردم به شکل گوسفندانی نشون داده میشن که متولد شده ، به تحصیل می پردازند، کار می کنند و مالیات می پردازند ، وام می گیرند ، بازنشسته شده و در نهایت می میرند ... این برنامه ای هست که برای مردم دنیا تدارک دیده شده و همه این چرخه در محدوده تعریف صهیونیسم جهانی از زندگی بشر قرار میگیره ...!!!

 

 

اینجاست که اساتید علوم انسانی به همراه سیاسیون و هنرمندان باید از این عصر خشونت زا عبور کنند ...!!!

دلم به حال کودکان امروز می سوزه ... ما که نسل دیروز بودیم و فیلم و انیمیشن و بازی های مناسب و با فرهنگ ایرانی داشتیم این شدیم ... نسل امروز چطور میخواد این همه خشونت رو هضم کنه ...؟؟!!!

__________________________________________________

1: :اصولا جمهوری خواه ها طرفدار جنگ و دموکرات ها مثلا صلح طلب هستند ...!!

2: یادمه در فیلم تطهیر (the purge) (که عمدا از این واژه استفاده شده) نشون داده میشه که یک روز در سال انتخاب شده و به مدت 12 ساعت تمام فعالیت های غیر قانونی تبدیل به فعالیت قانونی شده و هر نوع جنایتی رو اشخاص می تونن مرتکب بشن... مثلا هر کی از دیگری کینه  یا درگیری داره میتونه به جای پناه بردن به قانون، خودش شخصا به تسویه حساب  بپردازه ... مثلا طرف رو بکشه ... یا زندان های پر جمعیت آمریکا بالاخره یه جوری باید تخلیه بشه دیگه ...!!!!!!

نظرات  (۴)

روسای جمهور امریکا بهترین بازیگران تاریخ هستند.
بنظر من یه دوره های ویژه ی بازیگری از طرف یهود در پشت پرده هیئت حاکمه این لجن ها وجود داره که هر کی بنا به اقتضای زمان و سیاست های یهود بتونه اون نقش مقتضی زمان رو رهتو بازی کنه رئیس جمهور امریکا میشه.

امثال بهجت(رحمه الله علیه) هستند که میتونن باطن کثافت این حروم زاده اگه نگیم حروم لقمه ها رو ببینا!

اشک تمساحم اینو ما بقیشونم دیگه نمیتوه نجاتشون بده.
کارشون تمومه. من بشخصه احتمال جنگ های داخلیو جدایی طلب شدن بعضی از ایالت های شیطان بزرگ رو زیاد دور نمیبینم.

آخرین حربه امریکا برای بقای خودش و این هرمی که عکسو گذاشتین تفریحات تصنعی و ساختگی برای مشغول سازی مصنوعی انسان هاو به برده کشیدن مجازیشونه که مهمترینشون ورزش (خصوصا فوتبال) و س ک س ئه که اونم داره شکست میخوره! چقدر آخه؟ بالاخره مردم یه روزی بیدار میشن.
ذات انسان جوریه که به هیچ چیز جز خدا راضی نمیشه حتی جاذبه های جنسی.

کاش زنده باشیم و در هم شکسته شدن قدرت و فروپاشی امریکا و انگلیس و دنباله روهاشون رو ببینیم. :(

پاسخ:
در آمریکا جمهوری خواه و دموکرات نداره ... این حزب بازی ها هم همش فیلمه ... در انتها همه یک سیاست واحد رو دنبال می کنن ... این ها بیشتر برای انحراف اذهان و ایجاد هیجان کاذب بین عامه مردم هست ... که متاسفانه کشور ما هم بهش دچار شده ... به قول امام خمینی حزب فقط حزب الله ...!!!

فروپاشی آمریکا که توسط نظریه پردازان خودشون تائید شده ... می بینیم دور نیست ...

بله خب انسان ذاتش خدا جو هست ... و ظرفیت وجودی انسان بی نهایته که فقط با وجود خدا (که اونم بی نهایته) پر می شه ...!!! البته به همو ن دلیلی که خدا تو کتابش میگه : انسان جاهل و ظالم هست... نمیخواد همچین چیزی رو بپذیره ... به اغیار چنگ میندازه ...!
 • صحبتِ جانانه
 • امام راحل خوب شناخته بودند این دولت منحوس رو، پیش از همه....
  شیطان بزرگ است آمریکا
  پاسخ:
  واقعا ... پیر جماران ... تحفه ای بود !
  سلام.این مطلبم مث همیشه عالی بود.ممنونم.
  پاسخ:
  سلام بر شما
  ممنون
  امیدوارم مورد استفاده باشه
 • عــ ـاکـ ـف ...
 • خودش مجوز صادر کرده خودشم گریه می کنه :/
  پاسخ:
  یقیقا همینطوره ... همه رئیس جمهورای آمریکا برخلاف ژست مخالفتشون با حزب روبرو ... همون سیاست های کثیف حزب مقابل رو دنبال میکنن ...

  ارسال نظر

  ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
  شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
  <b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">